Par Estera Development

Estera Development ir nekustamo īpašumu attīstīšanas uzņēmums, kas savu darbību īsteno Rīgā, Latvijā. Uzņēmumu dibinājuši divi seni draugi un biznesa partneri, Ulo Ādamsons (Ülo Adamson) un Aadu Oja (Aadu Oja). Viņiem ir ievērojama profesionālā un uzņēmējdarbības pieredze īpašumu apsaimniekošanas un īpašumu projektu finansēšanas jomā Igaunijā. „Estera Development“ ir pieredzējusi projektēšanas un būvniecības profesionāļu komanda ar ievērojamu īpašumu attīstības pieredzi Baltijas valstīs un tuvējos tirgos.

"Rīgā mēs saskatām ievērojamu pieprasījumu pēc īpašumiem par pieņemamām cenām, ar labu projektu, kas pielāgots vietējo iedzīvotāju vajadzībām. Īpašu uzmanību pievēršam produktu dizainam, izmantojot vadošo vietējo un starptautisko arhitektu, kā arī pieredzējušu telpu plānošanas speciālistu pakalpojumus, kuri darbojas viesnīcu sektorā. Ticam, ka ikvienam kvadrātmetram mūsu dzīvesvietās jābūt labi izplānotam un funkcionālam. Vēlamies izmantot materiālus un tehnoloģijas, kas atbilst moderniem standartiem un kvalitātes, izturības un vides saudzēšanas prasībām. Šos produktus varam piedāvāt saviem klientiem par pieņemamām cenām. Tas īstenojams, rūpīgi saskaņojot projektētāju un būvniecības ekspertu darbu, kā arī nodrošinot detalizētu 3D modelēšanu. Ieguldām daudz pūļu mūsu būvniecības projektu kvalitātes kontrolē, vienmēr izmantojot labākos Skandināvijas būvniecības prakses kvalitātes standartus. Tas ir grūts darbs ‒ nodrošināt, lai viss labi funkcionē, bet mums patiesi patīk šis process, ja dienas beigās esam nonākuši pie laba rezultāta un mūsu klienti ir apmierināti ar savām jaunajām mājvietām.

Savus projektus finansējam no pašu kapitāla fondiem, kā arī ar privāto līdzinvestoru palīdzību no Igaunijas un Apvienotās Karalistes. Sadarbojamies arī ar ieguldītājiem no inovatīvām un jaunām kopfinansēšanas struktūrām. Lielākoties būvniecības projektu finansējumu nodrošina vadošās Latvijas bankas."

Līdz 2018. gada vidum būsim pabeiguši mūsu divus pirmos projektus, „Liepziedi“ (pirmo posmu) un „Tuvidi“. Esam attīstījuši mūsu pirmos 250 dzīvokļus Rīgā, un lielākā daļa no tiem tiks pārdoti līdz šā gada beigām. Tāpat mūsu rīcībā ir arī zemes īpašumu portfolio vairākās vietās Rīgā un tās tuvumā, un šajās vietās attīstām vairāk nekā 1500 jaunu dzīvokļu. Šie jaunie dzīvokļi tiks izbūvēti pāris nākamo gadu laikā vairākos attīstības posmos, ar mērķi ik gadu nodot apmēram 100 jaunu mājvietu atslēgu to īpašniekiem.