Par Estera Development

Estera Development ir nekustamo īpašumu attīstītājs, kas savu darbību koncentrē uz dzīvojamo māju apbūvi Rīgā un Pierīgā. Laikā no 2016. līdz 2021. gadam uzņēmums ir veiksmīgi realizējis un pārdevis 429 ekonomiskā segmenta dzīvokļus ar pārdošanas vērtību virs 30 miljoniem eiro. Estera realizētie dzīvokļi galvenokārt ir paredzēti jaunajām ģimenēm un citiem savu pirmo mājvietu pircējiem Latvijā. 2022. gadā uzņēmums uzsāka dzīvojamā projekta “Tekstiliana” būvniecību, kas atrodas Torņaklanā, bijušajā industriālajā teritorijā, pārbūvējot to par modernu dzīvojamo kvartālu. Līdz 2023. gada sākumam uzņēmums ir iegādājies zemi kopumā 3000 jaunu dzīvokļu attīstībai Rīgā un tās tuvumā, ieskaitot bijušās hokeja arēnas Sporta Pils teritoriju Rīgas centrā un zemes iegādi jaunam dzīvojamam kvartālam Salaspilī.

 

"Rīgā redzam ievērojamu pieprasījumu pēc izdevīgiem īpašumiem ar pārdomātu plānojumu, kas būtu orientēts uz vietējo iedzīvotāju vajadzībām. Mēs akcentējamies uz pārdomātu dizainu, sadarbojoties vadošajiem vietējiem un ārzemju arhitektiem, kā arī pieredzējušiem viesnīcu sektora telpu plānošanas speciālistiem. Mēs uzskatām, ka katram kvadrātmetram mūsu dzīvesvietās jābūt labi izplānotam un funkcionālam. Vēlamies izmantot tādus materiālus un tehnoloģijas, kas atbilst mūsdienu ilgtspējības standartiem un kvalitātes prasībām un tajā pašā laikā var tikt piedāvāti mūsu klientiem par saprātīgu cenu. Tas prasa ļoti ciešu projektētāju un būvekspertu darba koordināciju, kā arī detalizētu 3D modelēšanu. Mēs ieguldām daudz pūļu mūsu ēku projektu kvalitātes kontrolē, vienmēr izmantojot Skandināvijas labākās būvniecības prakses kvalitātes standartus . Tas ir smags darbs, lai nodrošinātu, ka viss darbojas labi, bet mēs patiesi izbaudām procesu, jo zinām, ka varēsim lepoties ar gala rezultātu un kienti ar jaunajām mājām būs apmierināti.

 

Mūsu projektus finansē mūsu pašu kapitāla fondi, kā arī privātie līdzinvestori no Igaunijas un Lielbritānijas. Lielākā daļa būvniecības projektu finansējuma parasti nāk no vadošajām Latvijas bankām”.

 

Ülo Adamson

Estera Development
Vadošais partneris