Radīt dzīvošanai

Mūsu komandas lielā starptautiskā pieredze palīdz mums radīt mājas, kas ideāli apvieno labāko atrašanās vietu un iemītnieku vajadzības. Vienalga, vai vēlies mutuļojošu pilsētas dzīvi, vai mierīgas, zaļas priekšpilsētas burvību. Mums ir perfektas mājas, kas gaida tevi.
Atrodi mājas tavam dzīvesveidam
20+ gadu pieredze
425+ pabeigtu māju
4500+ ieplānotu māju

Vietai ir nozīme

Vienalga, vai meklē stilīgu pilsētas centra rezidenci, vai ērtas mājas zaļojošā priekšpilsētā, mēs saprotam tavas vēlmes.

Aplūko mūsu projektu atrašanās vietas šeit

Mēs radām mājas tavam dzīvesstilam

Ir liela atšķirība starp māju un mājām. Tu un tavs dzīvesveids esi tā atslēga. Mūsu mājas ir radītas, lai piepildītu tavas unikālās vajadzības. Gan tad, ja esi jauns profesionālis, kas meklē iedvesmojošu pirmo mājokli par pieņemamu cenu, gan tad, ja esat kupla ģimene, kam nepieciešamas plašas mājas ar papildu telpu ratiņiem, riteņiem un spēļu laukumu drošā apkaimē.

Beautiful redheaded woman sitting on a bench in the park with a sketchbook and paint

Mājas ir tava drošības sala

Mēs saprotam drošas vides nozīmi un to, cik svarīgi ir būt drošam, uzticamam partnerim mūsu klientiem. Mūsu idejas, projektu atrašanās vietas un dizains iemieso šo pārliecību.

Radītas ilgtspējai un nākotnei

Esterā mēs pievēršam lielu uzmanību tam, lai mūsu mājas būtu augstas kvalitātes, ilgmūžīgas un energoefektīvas, turklāt organiski iekļautos ainavā. Tavs ieguldījums savās jaunajās mājās ir arī ieguldījums tavā, tavas ģimenes un pilsētas nākotnē. Un tāpat mēs saprotam, cik svarīgi, lai jaunās mājas būtu ilgtspējīgas un tavi rēķini – saprātīgi.

Kļūsti par saimnieku mūsu mājās!

Atrodi savas jaunās mājas!