Tekstiliana piedāvā papildu atvērto durvju dienas un saglabā īpašās atlaides
“Tekstiliana” būs gatava jau gada nogalē un klientiem piedāvā īpašu akciju
Sporta pils kvartāla teritoriju attīstīs Estera Development
TOP 10 mājokļu attīstītāji pēc pārdošanas ieņēmumiem
Vai Torņakalns kļūs par jauno Rīgas Centru?
Vērienīgi plāni un darbs pie sen gaidītajiem projektiem – “Estera Development“ vīzija 2023. gadam

“Tekstiliana” būs gatava jau gada nogalē un klientiem piedāvā īpašu akciju

2023. gada rudens projektā “Tekstiliana” iezīmē gan pakāpenisku būvniecības darbu pabeigšanu, gan patīkamus iepazīšanās piedāvājumus klientiem. Projekta pirmā māja ir gandrīz pabeigta un jau oktobra beigās interesentiem būs iespēja aplūkot krāšņu demo dzīvokli. Tāpat laika periodā no 11. septembra līdz 11.oktobrim spēkā būs īpaša akcija – iegādājoties jebkuru “Tekstiliana” dzīvokli, kopējā īpašuma cenā tiks iekļauta individuāla virtuves iekārta.

 

Iekārtojot mājokli, virtuves iekārta parasti ir viena no dārgākajām pozīcijām, līdz ar to, akcijas ietvaros gūtais labums krietni atvieglos saspringto ievākšanās procesu jaunajā mājoklī. Turklāt, projekta attīstītāji “Estera Development“ ir gandarīti, ka dzīvokļu premium apdari klientiem izdevies piedāvāt par standarta centu : t.i. augstas kvalitātes apdares līmenis, kāds vairums jauno projektu ir pieejams par paaugstinātu maksu, “Tekstiliana” projektā ir pieejams par pamatcenu.

 

Premium apdares risinājumi ietver tādas pozīcijas kā Refin un Quintessenza itāļu luksusa porcelāna flīzes vannas istabās, augstas klases sanitāro mezglu keramiku no Villeroy & Boch ar jaunu bezmalu dizainu vieglākai tīrīšanai un ūdens ekonomijai; Hansgrohe maisītājus (īpaši jāizceļ Hansgrohe melni matētie ūdens maisītāji ar Cool Start tehnoloģiju, kas ļauj samazināt karstā ūdens patēriņu); premium klases Boen dabīga ozola augstākās klases parketu dzīvojamās telpās, kā arī individuāli vadāmas viedās gaisa ventilācijas iekārtas ar rekuperācijas sistēmu augstākai energoefektivitātei un viedai radiatora apkures kontrolei ar Danfoss sistēmu. Uzstādītie viedās mājas risinājumi ventilācijai un apkurei ļauj veikt attālinātu automatizētu vadību un piedāvā papildu ietaupījumus elektroenerģijas izmaksām.

 

 

Prognozējams, ka jau nākamā gada sākumā “Tekstiliana” iedzīvotāji varēs ievākties savās jaunajās mājās Torņakalnā – vienā no senākajām un skaistākajām Rīgas apkaimēm, kur ikdienā ērti pārvietoties gan ar kājām, gan ar velosipēdu, gan automašīnu un sabiedrisko transportu. Kā piemērs ir šogad atklātais veloceliņš, kas vijas tieši gar projektu “Tekstiliana” un savienojas ar Rīgas pilsētas centru. Arvien attīstoties infrastruktūrai, no Torņakalna ātri un ērti sasniedzami teju visi galamērķi Rīgas centrā, Pārdaugavā un Pierīgā.

 

“Estera Development“ projekta “Tekstiliana” 1. kārta piedāvā 5 stāvu ēku ar kopumā 64, 1 – 5 istabu dzīvokļiem. Pirmā stāva dzīvokļiem būs terases, 2. – 4. stāvu dzīvokļiem balkoni un līdz pat 60 m2 plaši jumta dārzi 5. stāva apartamentiem. Notiek aktīvs darbs pie droša un privāta pagalma ar zaļo zonu izveides kopā ar godalgotā teritorijas labiekārtošanas uzņēmuma Labie Koki ekspertiem. Savukārt bērniem tiek piedāvāts drošs, ergonomisks un attīstošs rotaļu laukums.

 

Projektā ir pieejama liela dzīvokļu plānojumu daudzveidība. “Tekstiliana” mājokļus raksturo A+ klases energoefektivitāte (pēc pagaidu energoefektivitātes novērtējuma), panorāmas logi un pārdomāti plānojumi, kas nodrošina iespēju funkcionāli un ergonomiski izvietot mēbeles un interjera elementus. Tāpat īpaša uzmanība pievērsta kāpņu telpām – tās ir dizainiski veidotas un slēdzamas. Iedzīvotāju ērtībai katram dzīvoklim uzstādīts domofons un pieejami lifti, kā arī ir iespēja iegādāties autostāvvietas un uzglabāšanas telpas mājas pagrabstāvā. Pazemes stāvā paredzēta iespēja ierīkot privātu transportlīdzekļa uzlādes punktu, kā arī iedzīvotāju lietošanai tiks nodotas virszemes un pazemes velosipēdu novietnes.

 

City24 012.09.2023

Back to blog