Tekstiliana piedāvā papildu atvērto durvju dienas un saglabā īpašās atlaides
“Tekstiliana” būs gatava jau gada nogalē un klientiem piedāvā īpašu akciju
Sporta pils kvartāla teritoriju attīstīs Estera Development
TOP 10 mājokļu attīstītāji pēc pārdošanas ieņēmumiem
Vai Torņakalns kļūs par jauno Rīgas Centru?
Vērienīgi plāni un darbs pie sen gaidītajiem projektiem – “Estera Development“ vīzija 2023. gadam

Tekstiliana piedāvā papildu atvērto durvju dienas un saglabā īpašās atlaides

2. martā norisinājās “City24.lv” organizētā atvērto durvju diena jaunajos projektos. Pirmo reizi potenciālo pircēju apskatei savas durvis vēra arī projekts Tekstiliana, piedāvājot novērtēt augstas klases dzīvokļus modernas pilsētvides cienītājiem.

Visu projekta izstrādes un realizācijas laiku zinājām, ka radām ko īpašu. Sākot ar ideju par to, kam atbilstoša ir Tekstilianas atrašanās vieta, proti, Torņakalns, par kuru esam pārliecināti, ka tieši šajā virzienā vērsta Rīgas centra attīstība. Kā nākamais svarīgais solis bija arhitektu izvēle, tādēļ esam gandarīti par rezultatīvo sadarbību ar arhitektu biroju Sarma & Norde, kura rūpīgā Torņakalna apkārtnes izpēte un profesionālā, mūsdienīgā un funkcionālā pieeja ir ļāvusi radīt no standarta apbūves atšķirīgu un atmiņā paliekošu ēku, kura lieliski iekļaujas Torņakalna industriālās un vēsturiskās privātās apbūves mikslī. Arhitektu darba rezultāts lieliski atbilst vienam no Estera Development darbības pamatprincipiem – cienot vēsturisko un esošo, mēs attīstām jauno Rīgu.

Visā Tekstilinas tapšanas laikā viens no pamata uzdevumiem bija rast iespēju piedāvāt pircējiem augstas klases dzīvokļus, kurus ne vien novērtē, bet kuru iegāde ir finansiāli iespējama. Tādēļ esam īpaši apmierināti ar profesionālajiem būvniecības un tehniskajiem risinājumiem, ēkas un dzīvokļu būvniecībā izmantotajiem materiāliem, kā arī augsto apdares materiālu un apdares kvalitātes līmeni.

Līdz ar to esam patiesi gandarīti par lielo interesentu skaitu, kuri apmeklēja pirmo Tekstilianas atvērto durvju dienas pasākumu. Kopā šo vienreizējo iespēju būt starp pirmajiem Tekstilianas apmeklētājiem izmantoja vairāk kā 40 individuālie klienti un ģimenes. Saņēmām ļoti daudz pozitīvu atsauksmju, un esam priecīgi par zinošiem un novērtēt spējīgiem klientiem, kuri ir sava augstas klases mājokļa meklējumos. Kā pierādījums Estera Development kvalitatīvi attīstītajam projektam kalpo 6 dzīvokļu rezervācijas. Aktīvo dzīvokļu rezervāciju sekmēja iespēja saņemt vērtīgu atlaidi dzīvokļu iegādei, tomēr vislielākais stimuls izlemt par abu mājokļa iegādei Tekstilianā, pēc pircēju teiktā, ir tieši kvalitāte un rūpība, ar kādu projekts tiek realizēts. Pircēji atnākot uz Tekstilianu pārliecinās, ka tieši šis jaunais projekts ir vispiemērotākās mājas viņu dzīves stilam.

Īpaši jāpiemin pircēju interese par Tekstiliana 5. stāva penthauss tipa dzīvokļiem ar plašajiem jumta dārziem. Uz doto brīdi piedāvājumā pieejami vairs tikai divi šādi dzīvokļi, pārējie jau ir atraduši savus zinošos, kvalitāti un reizē funkcionalitāti novērtējošos saimniekus. Tāpat pieredzējām aktīvu jauno ģimeņu interesi par trīs un četru istabu dzīvokļiem. Ņemot vērā lielo šāda tipa dzīvokļu proporciju, dažādu plānojuma dzīvokļi joprojām pieejami iegādei četros ēkas stāvos, pie tam pirmajā stāvā tie tiek piedāvāti ar 13 m2 plašu terasi iekšpagalmā, ēkas dienvidu pusē. Projektā iegādei pieejami vairs tikai divi divistabu dzīvokļi, bet to trūkumu iespējams kompensē plaši vienistabas dzīvokļi ar iespēju atdalīt guļam zonu no dzīvojamās zonas.

Ņemot vērā augsto potenciālo pircēju interesi, esam saņēmuši aicinājumu atkārtot un turpināt uzņemt potenciālos pircējus Tekstilianā. Tādēļ ar prieku paziņojam, ka organizējam individuālas atvērto durvju dienas marta mēneša ceturtdienās. Laika posmā no 9.00 līdz 19.00 piedāvāsim reģistrētajiem klientiem iespēju apskatīt un novērtēt Tekstilianu, kā arī atbildēsim uz visiem klientus interesējošajiem jautājumiem par projektu un dzīvokļa iegādes darījumu gaitu.

Tāpat esam saglabājuši jau iepriekš uzsākto atvērto durvju dienu īpašo piedāvājumu – vienas un divu istabu dzīvokļu pircējiem piedāvājam 7000 EUR atlaidi, trīs, četru un penthauss stāva dzīvokļu iegādei iespējams saņemt 13 000 EUR lielu atlaidi.

 

City24 18.03.2024

Back to blog