Sporta pils teritorijas attīstībā plāno investēt 100 miljonus eiro
“Tekstiliana” ir nodota ekspluatācijā un aicina uz klientu dienu
Tekstiliana piedāvā papildu atvērto durvju dienas un saglabā īpašās atlaides
“Tekstiliana” būs gatava jau gada nogalē un klientiem piedāvā īpašu akciju
Sporta pils kvartāla teritoriju attīstīs Estera Development
TOP 10 mājokļu attīstītāji pēc pārdošanas ieņēmumiem
Vai Torņakalns kļūs par jauno Rīgas Centru?
Vērienīgi plāni un darbs pie sen gaidītajiem projektiem – “Estera Development“ vīzija 2023. gadam

“Tekstiliana” ir nodota ekspluatācijā un aicina uz klientu dienu

Izdarīts vairāk, nekā solīts – tādas sajūtas pārņem, viesojoties jaunajā dzīvokļu namā “Tekstiliana”, kas atrodas Pārdaugavas šarmantajā, mierīgajā un zaļajā apkaimē – Torņakalnā, iederoties Torņakalna ielas un Vienības gatves krustojumā tik organiski, it kā tur būtu stāvējis vienmēr. Dzīvokļu nams nupat piedzīvojis saviļņojošu notikumu – nodošanu ekspluatācijā, kas nozīmē, ka mājokļu īpašnieki varēs pilnvērtīgi uzsākt dzīvi savās jaunajās mājās.

 

 

Pie “Tekstilianas” projekta strādā pieredzējusi nekustamā īpašuma attīstītāju kompānija ar saknēm Igaunijā – “Estera Development”. Projekta īstenošanā attīstītājs sadarbojas ar Latvijā vadošo arhitektu biroju Sarma&Norde arhitekti, kas ir autori vairākiem citiem vērienīgiem arhitektūras projektiem Latvijā. Ahitektu pieredze un talants spoži redzams arī “Tekstilianā”.

“Estera Development” pārdošanas un mārketinga vadītāja Inga Ārgale “City24.lv” pastāsta par projekta vēsturisko fonu, piedāvātajiem dzīvokļiem un to, kas īpašs ir tieši šajā jaunajā projektā: “Tas, ko uzreiz pamana mūsu klienti, kas atnākuši apskatīt “Tekstilianu”, ir detaļas, jo te ir padomāts par mazākajiem sīkumiem – vai nu tie būtu elegantie gaismas slēdži, dizainiskās ieejas durvis, tumšā marmora palodzes vai kvalitatīvā santehnika un elegantais flīzejums sanmezglos. Tās ir nianses, taču tieši tās, papildu profesionālajiem būvniecības un tehniskajiem risinājumiem un ilgmūžīgajiem apdares materiāliem, padara šo projektu piederīgu premium mājokļu klasei. “Tekstilianā” pamata apdares līmenis tiek piedāvāts tāds, par kuru citos projektos ir jāpiemaksā. Bet, lai to novērtētu, notekti ir jāatnāk pie mums ciemos klātienē”, saka Inga Ārgale.

Ciemoties “Tekstilianā” būs iespējams 13. jūnijā, kad projektā notiks atvērto durvju diena. Izstaigājot projektu, varēs pārliecināties par augsto skaņas izolāciju, apdares līmeni un citām svarīgām pozīcijām.

Vairāk par “Tekstiliana”

“Tekstiliana” ir A+ klases energoefektivitātes projekts. Iedzīvotāji varēs baudīt ikdienas komfortu un izmantot iespēju maksāt mazāk par apkures un elektroenerģijas rēķiniem, pateicoties dažādiem gudrās mājas risinājumiem – individuāli un attālināti vadāmai viedās gaisa ventilācijas iekārtai ar rekuperācijas sistēmu, kā arī viedajai radiatoru apkures kontrolei ar Danfoss sistēmu.

“Tekstiliana” pirmajā būvniecības kārtā tiek piedāvāta 5 stāvu ēka ar kopumā 64, 1 – 5 istabu dzīvokļiem, ar plašu plānojumu klāstu. Pirmā stāva dzīvokļiem ir izbūvētas terases, bet mājokļiem, sākot no 2. līdz 4. stāvam – balkoni. Pavisam īpaši ir 5. stāva apartamenti, kuriem izbūvēti līdz pat 60 m2 plaši jumta dārzi jeb terases, kas paver skatu pār mājīgo Torņakalna ainavu. Jaunās ģimenes visvairāk interesējās par trīs un četru istabu dzīvokļiem. Ņemot vērā lielo šāda tipa dzīvokļu proporciju, dažādu plānojuma dzīvokļi joprojām pieejami iegādei četros ēkas stāvos, pie tam pirmajā stāvā tie tiek piedāvāti ar 13 m2 plašu terasi iekšpagalmā, ēkas dienvidu pusē. Iegādei pieejami arī plaši vienistabas dzīvokļi ar iespēju atdalīt guļamzonu no dzīvojamās zonas.

Dzīvokļiem ir panorāmas logi un pārdomāti plānojumi, kas nodrošina iespēju funkcionāli un ergonomiski izvietot mēbeles un interjera elementus. Tāpat īpaša uzmanība pievērsta kāpņu telpām – tās ir dizainiski veidotas un slēdzamas. Iedzīvotāju ērtībai katram dzīvoklim uzstādīts video domofons un pieejami lifti, kā arī ir iespēja iegādāties autostāvvietas un mantu uzglabāšanas noliktavas mājas pagrabstāvā. Pazemes stāvā paredzēta iespēja ierīkot privātu transportlīdzekļa uzlādes punktu, kā arī iedzīvotāju lietošanai tiks nodotas virszemes un pazemes velosipēdu novietnes.

Interesanti, ka “Tekstiliana” atrodas vietā, kurā kādreiz aktīvi strādāja fabrikas ražošanas iekārtas. Vietā, kurā tagad tapuši mājīgie dzīvokļi, vēl pirms 2. Pasaules kara – 1887. gadā, darbojās rotaļlietu un leļļu fabrika “Fīreke un Leitke“, kas savulaik bija vienīgā rotaļlietu fabrika visā Baltijā. Vēlāk tās vietā, no 1944. līdz 1977. gadam, atradās Latvijas PSR vieglās rūpniecības ministrijas tekstilkombināts “Tekstiliāna“, kur arī meklējamas jaunā dzīvokļu projekta nosaukuma saknes.

City24 31.05.2024

Back to blog